Yeni Hatlarla Ulaşım Rahatlıyor


Bursa Büyüksehir Belediyesi’nin ulasim sirketi BURULAS, vatandaslarin rahat ve kaliteli ulasimini saglamak amaciyla sehir içi ulasima yeni hatlar ekliyor.

BursaRay’in bati bölgesinde Uludag Üniversitesi’ne kadar uzatilmasi ile birlikte ortaya çikan ihtiyaçlari degerlendiren BURULAS, 35/E besleme hattini seferlere baslatti. 100. Yil Istasyonu ile Meliskent arasinda hizmet verecek olan 35/E hatti, BursaRay ile bati bölgesinin baglantisini saglayacak.

D2/A hatti uzatildi


Vatandaslardan gelen taleplerin degerlendirilmesi üzerine Arabayatagi istasyonu ile IMKB Anadolu Meslek Lisesi arasinda çalisan D2/A hatti da Mevlana Mahallesi’nde Hacilar Camii önüne kadar uzatildi. Ulasimin daha kolay saglanmasi adina uzatilan yeni güzergah, vatandasi BursaRay ile bulusturmanin yani sira mahalleler arasinda da ulasimi saglamis olacak.

35/E :100. Yil Istasyonu - Saygin Kent - Çiçek Cd. - Ahmet Taner Kislali Bulvari - Ertugrul Istasyonu - Melis Kent

D2/A : IMKB Anadolu Meslek Lisesi-TOKI-Basak Cd.-Ermantas Cd.-75. Yil Cd.-Yazici Cd.- Erikli Cd.- Bursa Cd.-Siteler - S. Yilmaz D. Hastanesi- M. Sinan Kavsagi-Ankara Yolu – Arabayatagi Ist.- Y. Ihtisas Hast. Kavsagi-11 Eylül Bulvari - Yeniyol- Su Deposu Yolu- Hastane Cd.- Arabayatagi Odun Depolari-Cami Cd.- Özdilek Cd.-3. Ulubat Sk.-1. Yanar Sk.-1. Vardar Sk.- Yaver Sk.- Mevlana Mh.(Hacilar Cami Önü) 


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler