Terminalde Değişim Sürüyor

Bursa Sehirlerarasi Otobüs Terminali, konforlu hizmet anlayisiyla vatandaslari kaliteli ve rahat seyahat imkanlariyla bulusturmaya devam ediyor.
 

Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS tarafindan isletilen Bursa Sehirlerarasi Otobüs Terminali, sürekli yenilenen hizmet kalitesiyle vatandaslarin memnuniyetini en üst seviyeye çikariyor. Hem Bursalilarin hem de kentin ziyaretçilerinin yüzünü güldüren hizmetleriyle dikkati çeken terminalde kullanima sunulan özel araçlar, engelli ve yaslilarin esyalariyla birlikte otoparktan otobüs reyonlarina ulasimini sagliyor. Ihtiyaç dahilinde kullanilan özel araçlar, görevliler tarafindan ücretsiz olarak engelli ve yasli vatandaslar için kullaniliyor.


Danismaya ve terminal binasindaki çesitli alanlara konulan elektronik bilgi panolari da vatandaslarin isini daha da kolaylastiriyor. Otobüslerin peronlardaki durumlarinin görülebildigi elektronik dev ekran da terminal ziyaretçilerinin istedikleri bilgiye kolaylikla ulasmasini sagliyor. Çiçeklerle zenginlestirilen iç salonun yani sira terminal binasinin disina yerlestirilen spor aletleri de vatandaslarin bekleme sirasinda spor yapmalarina olanak taniyor. Terminalde, yolculuk saatlerini sikilmadan beklediklerini söyleyen bazi vatandaslar, hizmetlerine her geçen gün yenilerini ekleyen Büyüksehir Belediyesi'ne tesekkür etti.
 


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler