Ulaşım Artık Daha Rahat

BURSA'DA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI'NIN 'KONFORLU ULASIM' HEDEFIYLE SEFERLERINE DEVAM EDEN BESLEME HATLAR, VATANDASLARA KOLAYLIK SAGLIYOR.

Bursa Büyüksehir Belediyesi, ulasim zincirine eklenen yeni besleme hatlariyla kentte güvenli ulasima katki saglamaya devam ediyor.
Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS tarafindan isletilen BursaRay'in sehrin her bölgesine ulasmasi amaciyla seferlerini sürdüren B/8 ve 35/C besleme hatlari, Ataevler'den Heykel'e ulasimi kolaylastirdi.

Ataevler'den B/8 ile Nilüfer Istasyonu'na gelen vatandaslar, buradan BursaRay ile Sehreküstü Istasyonu'na ve 35/C ile de Heykel'e ulasiyor ve bunun için sadece 1.60 TL ücret ödüyor

Ataevler ile Heykel arasinda konforlu araçlarla sefer yapan vatandaslar da uygun ulasimdan memnun olduklarini belirtiyor.

Ümitalan'dan BURULAS'a tesekkür


BURULAS'in Ümitalan köyü ile sehir merkezi arasindaki ulasimi rahatlatmak amaciyla uygulamaya koydugu D15 numarali hat da vatandaslardan tam not aldi. Ümitalan Köyü Muhtari Samet Sönmez, hizmetlerinden dolayi tesekkür ettigi BURULAS Genel Müdürü Levent Fidansoy'a plaket verdi. Sönmez, "Her gün kent merkezinde okula veya ise gitmek isteyen Ümitalan sakinlerinin magdur olmamasi için hat talebimizi BURULAS'a ilettik. BURULAS da yaptigi degerlendirmeler neticesinde yeni hat koyulmasini uygun görerek, D15 numarali otobüsü devreye aldi. Bu yüzden mutluyuz, artik kent merkezine kolayca ulasabiliyoruz" dedi.

Fidansoy ise Bursalilarin toplu tasima araçlarindan faydalanabilmesi için çalismalara devam ettiklerinin altini çizdi.
 


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler