BursaRay'da 'Festival' Tarifesi

141BURSA'DA 17 HAZIRAN CUMA GÜNÜ (YARIN) BASLAYACAK OLAN '50. ULUSLARARASI BURSA FESTIVALI' NEDENIYLE BURSARAY SEFERLERI BIR SAAT UZATILIYOR.

'50. Uluslararasi Bursa Festivali' nedeniyle vatandaslara ulasimda kolaylik saglayan Bursa Büyüksehir Belediyesi, 17 Haziran Cuma (YARIN) gününden itibaren festival süresince programin oldugu günler BursaRay seferlerini 1 saat uzatiyor.

Konuyla ilgili açiklama yapan BURULAS Genel Müdürü Levent Fidansoy, festival süresince programlarin saat 21.15'te baslayacagini hatirlatarak, festival programlarini izleyecek olan vatandaslarin ulasimda sikinti yasamalarini engellemek adina yeni bir düzenleme yapildigini belirtti. Bursa Büyüksehir Belediye Baskani Recep Altepe'nin "Ulastiran Ulasim" sloganindan yola çikarak, festival seyircisinin ulasimda sorun yasamamasi için böyle bir uygulama yapildigini kaydeden Fidansoy, "BursaRay saatlerindeki yeni uygulama festival sonuna kadar devam edecek. Vatandaslarin daha rahat yolculuk yapmasi adina, sürekli iyilestirmelere devam ediyoruz" dedi.
 
Yeni uygulamaya göre 17 Haziran Cuma (YARIN) tarihinden itibaren uç istasyonlardan son sefer saatleri söyle;
Organize Sanayi 00:32
Özlüce 00:21
Arabayatagi 00:46


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler