İnönü Caddesi'nde Trafik Düzenlemesi

Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen Heykel – Garaj T1 Tramvay Hattı çalışmalarına bugünden itibaren İnönü Caddesi’nde devam ediliyor.

 

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre; Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım şirketi BURULAŞ tarafından sürdürülen T1 tramvay hattı çalışmaları İnönü Caddesi’nde de başlıyor.


Heykel Garaj tramvay hattı çalışmaları kapsamında Stadyum Caddesi üzerindeki İpekiş Kavşağı ile Stadyum Kavşağı arasındaki çalışmaları tamamlanarak Stadyum Caddesi iki yönlü olarak trafiğe açıldı. Daha sonra Çarşamba Çırpan Mahallesi Darmstad ve İlkbahar caddeleri üzerinde başlatılan çalışmalarda İlkbahar ve Darmstad caddeleri doğu-batı istikametinde tek yönlü olarak düzenlendi. Ray döşeme uygulamalarının tamamlanmak üzere olduğu çalışmalar, 18 Ekim Perşembe (BUGÜN) gününden itibaren İnönü Caddesi’nde de başlıyor. İnönü Caddesi üzerinde Demirtaşpaşa Kavşağı ile Eski Hal Kavşağı arasındaki yolun sağ kesiminde çalışmalar yapılacak. Gazcılar ile SGK arasında yapılacak çalışmaların yaklaşık 1 ay sürmesi planlanıyor.

 


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler