BURULAŞ ŞOFÖRLERİNE GÜVENLİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ

BURULAS SOFÖRLERINE GÜVENLI SÜRÜS EGITIMI

-  BURULAS, OTOBÜS SOFÖRLERINE YÖNELIK VERILEN EGITIMLERLE, KULLANDIKLARI ARAÇLARIN ÖZELLIKLERI VE DAHA GÜVENLI SÜRÜS YAPABILME TEKNIKLERI KONUSUNDA BILGILENDIRIYOR.

BURSA– BURULAS bünyesinde hizmet veren araç sürücüleri, isletme merkezinde gerçeklestirilen ‘güvenli sürüs egitimi’ ile daha güvenli sürüs yapabilme teknikleri konusunda alaninda uzman kisiler tarafindan bilgilendiriliyor. Otobüs Müdürlügü, Egitim ve Denetim Sefligi tarafindan düzenlenen Satis Sonrasi Hizmetleri egitim uzmanlari tarafindan verilen egitimler ‘Güvenli araç kullanimi’ ve ‘Araç Tanitimi’ olmak üzere 2 ayri kategoride ele aliniyor.

 

Egitimler yolcularin can güvenligini artiriyor

Düzenlenen bu egitimler sayesinde sürücüler, yolcularin can güvenligini artiracak teknikler konusunda bilgilendirilerek, araçlarin kullanim ömrünün uzatilmasi ve araçlarin teknik özelliklerini daha etkin kullanilmasi noktasinda bilgilendiriliyor. Egitimler hakkinda bilgi veren BURULAS Genel Müdürü Levent Fidansoy, ‘Günden güne büyüyen araç filomuzda, yolcularimiza daha güvenli hizmet vermek adina bu tür faaliyetleri gerçeklestiriyoruz. Bu egitim ile birlikte BURULAS bünyesinde çalisan sürücülerimize, Bursa’nin örnek kurumlarindan biri olan BURULAS’i temsil ederken kurumumuzun gülen yüzünü yolculara göstermeleri gerektigini ögretiyoruz.’ dedi.

 

BURSA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI

BASIN VE HALKLA ILISKILER SUBE MÜDÜRLÜGÜ

 

UBE MÜDÜRLÜGÜ


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler