T1 Tramway Hattı Park Yasağı

-       Bursa caddelerine renk katan ve Heykel – Garaj T1 hattinda hizmet verecek olan tramvayin test sürüsleri devam ediyor.

-       BURULAS, çalismalarin aksamamasi için vatandaslari, tramvay hattina kesinlikle araç birakmamalari konusunda uyardi.

BURSA – Büyüksehir Belediyesi’nin ulasim sirketi BURULAS, araç sürücülerini Heykel – Garaj T1 hatti üzerinde araç park edilmemesi konusunda dikkatli olmaya çagirdi.

Bursa Büyüksehir Belediyesi’nin danismanliginda üretilen ve Heykel Garaj T1 hattinda kullanilacak olan Türkiye’nin ilk yerli tramvayi ‘Ipekböcegi’, kentin caddelerinde dolasmaya basladi. Test sürüslerine devam edilen tramvay, vatandaslardan da büyük ilgi görüyor. Yetkililer, gece gündüz devam eden test çalismalarinin aksamamasi için Bursalilara duyarlilik çagrisinda bulundu.

BURULAS’tan yapilan açiklamaya göre; 26 Agustos Pazartesi (BUGÜN) itibariyle, T1 tramvay hattinda kesintisiz çalismalarin basladigi ve bu nedenle de 24 saat boyunca tramvay hattina araç park edilmesinin kesinlikle yasaklandigi belirtildi.

BURSA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA ILISKILER SUBE MÜDÜRLÜGÜ


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler