KESTEL AKTARMA MERKEZİ 22 NİSAN CUMARTESİ GÜNÜ AÇILIYOR


KESTEL AKTARMA MERKEZİ 22 NİSAN  CUMARTESİ GÜNÜ AÇILIYOR

Burulaş ile sözleşmeli çalışan ve Arabayatağı istasyonuna kadar hizmet veren D13, D13/A, D14, D15, D16, D16/A, D17, D18, D19, D20, D21 ve D22 hatlarının son durağı 22 nisan  cumartesi gününden itibaren Kestel Aktarma Merkezi olacak. D11 Göçmen Konutları ve 2/K Kestel Toki hatlarında çalışan araçlar ise yine eski güzergahlarında hizmet vermeye devam edecekler.

Ayrıca Doğu Garajına kadar hizmet veren 501 Yenişehir ve 601 İnegöl hatlarının son durağı da 22 nisandan  itibaren Kestel Aktarma  Merkezi olacak.

Ukome kararı gereğince, İnegöl, Yenişehir ve doğu yönünden gelen bu hatların   başlangıç ve bitiş noktası Kestel Aktarma Merkezi olacak şekilde düzenleme yapıldı. Barakfakih Sanayi, Barakfakih Sanayi-Dudaklı, Erdoğan-Seymen-Soğuksu-Sungurpaşa, Ümitalan, Gölbaşı-Gölcük, Ağlaşan-Kayacık-Nüzhetiye, Aksu-Kazancı-Şevketiye, Aksu-Lütfiye, Aksu-Şükraniye- Kozluören-Babasultan, Gözede-Alaçam, Derekızık-Saitabat, Derekızık-Osmaniye-Orhaniye mahallelerinden kalkan araçların son durağı Kestel Aktarma Merkezi olarak belirlendi.