NASIL GİDERİM
v
+
-

1

SAYIN YOLCULARIMIZ

MİMAR SİNAN/ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ, HACİVAT, ŞİRİNEVLER, OTOSANSİT, CUMALIKIZIK/DEĞİRMENÖNÜ VE GÜRSU İSTASYONLARI YOLCULU TREN İŞLETİMİNE AÇILMIŞTIR.

GÜRSU-ARABAYATAĞI İSTASYONLARI ARASINDA 15 DAKİKA ARALIKLARLA AKTARMALI TREN İŞLETİMİ YAPILMAKTADIR.

..............................................................

Devamı

2

97/A Terminal - Hamitler Toki Güzergah üzerinde güvenlik temin edilemediğinden, 97/A otobüs seferlerimiz güvenlik sağlanıncaya kadar geçici olarak iptal edilmiştir.

Devamı

3

Bursa Büyükşehir Belediyesi ile yapılan protokole istinaden Internet üzerinden veri girişi ve sistemde kayıtlı bilgiler 20.05.2013 Tarihinden itibaren kapatılmıştır.

Yeni döneme ait protokoller 20.07.2013 tarihinden itibaren yapılmaya başlanacaktır. Daha öncesinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü ile yapılan protokoller bu tarihten itibaren BURULAŞ Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Tic. A.Ş. ile yapılmaya devam edecektir. 20 Temmuz itibari ile başlayan protokollerin sisteme veri girişi ve işlemlerin başlama tarihi 01.08.2013 olarak kabul edilir. ......................

Devamı

4

Budo bilet değişimi sefer saatine 1 saat Burulaş Havacılık bilet değişimi sefer saatine 6 saat kalana kadar yapılabilmektedir. Sayın yolcularımıza önemle duyurulur.

Devamı

5

BURULAŞ ve alt yüklenicilerine ait toplu taşıma araçlarında geçen kartlar web sitesinde belirtilmiş olup, bunun dışındaki kartlar geçerli değildir. Yolcularımızın ve yüklenicilerimizin mağdur olmaması için önemle duyurulur.

Devamı
Mevcut Duyuru Bulunmamaktadır..